Relokacje maszyn

Jedną z usług świadczonych przez naszych wyszkolonych pracowników jest relokacja maszyn. Specjalizujemy się w urządzeniach różnego typu, szczególnie tych z branży automotive, gwarantując pełne bezpieczeństwo, terminowość i profesjonalizm wykonania.

W tym celu dysponujemy nowoczesnymi, wyspecjalizowanymi sprzętami, a także kompleksową wiedzą na temat różnorodnych rozwiązań stosowanych w maszynach przemysłowych.

Profesjonalne usługi relokacyjne – ITS

Przenoszenie maszyn to skomplikowany proces, który wymaga dokładnego zaplanowania, a także wykorzystania profesjonalnego sprzętu. Z tego względu wiele firm działających w branżach przemysłowych decyduje się na powierzenie tego zadania naszym doświadczonym pracownikom. Na rynku europejskim i światowym działamy już od ponad 20 lat, dbając o wysoką jakość proponowanych usług.

Zajmiemy się relokacjami maszyn zarówno w obrębie danego zakładu produkcyjnego, jak i na większych odległościach. Co więcej, jesteśmy w stanie poradzić sobie z urządzeniami o nietypowych gabarytach, a także tych, które znajdują się w miejscach trudnodostępnych.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko uszkodzenia maszyn. W tym celu stosujemy odpowiednie zabezpieczenia sprzętu, a także dobieramy metodę relokacji po dokładnej analizie wszystkich istotnych czynników.

Kompleksowa relokacja maszyn przemysłowych – od demontażu po ponowne uruchomienie

Usługi relokacyjne nie polegają wyłącznie na przenoszeniu maszyn – naszym klientom z branż przemysłowych udzielamy kompleksowego, profesjonalnego wsparcia w tym zakresie, W pierwszej kolejności precyzyjnie planujemy działania, aby cały proces przebiegł sprawnie i bezpiecznie. Następnie przystępujemy do demontażu urządzeń, zabezpieczenia oraz załadunku ich elementów.

czytaj więcej

Po przetransportowaniu maszyn na wskazane przez klienta miejsce dokonujemy rozładunku, sprawdzając dokładnie ich stan, a także ponownego montażu i uruchomienia. Wszystkie etapy prac przebiegają pod nadzorem naszych doświadczonych specjalistów. Technicy dbają również o sporządzenie kompleksowej, szczegółowej dokumentacji technicznej, która pomaga nam usprawnić cały proces, a także zwiększyć jego bezpieczeństwo.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy w kwestii relokacji maszyn?

Przenoszenie maszyn to nasza specjalność – niezależnie od charakterystyki urządzenia czy innych czynników wpływających na transport, jesteśmy w stanie trafnie dopasować metody pracy oraz dobrać do nich odpowiednie sprzęty.

Świadczyliśmy tego typu usługi wielokrotnie – zarówno na mniejszą, jak i na większą skalę dla klientów z różnych krajów. Nasz profesjonalizm oraz doświadczenie spotykają się z entuzjastycznym odbiorem firm działających w branży przemysłowej, a szczególnie w sektorze automotive.

Do naszej pracy podchodzimy odpowiedzialnie i z zaangażowaniem, dzięki czemu możemy zagwarantować oczekiwane rezultaty współpracy. Oprócz tego klientom oferujemy także korzystne warunki, w tym atrakcyjny cennik proponowanych usług. Zapraszamy!